europos egzaminas 250Gegužės 8 d. jau vienuoliktą kartą vyko „Europos egzaminas“ . Konkurso, skirto Europos dienai paminėti, dalyviai galėjo pasitikrinti savo žinias apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas. Šiais metais išskirtinis dėmesys skirtas Europos Sąjungos žaliojo kurso ir prie skaitmeninio amžiaus prisitaikiusios Europos prioritetams.

„Europos egzaminą“ internetu sprendė mokiniai, studentai, organizacijų atstovai, įvairių darboviečių darbuotojai ir individualūs dalyviai.

Didžiuojamės, kad mūsų gimnazijos II, III, IV g klasių mokiniai, paskatinti istorijos mokytojų, taip pat dalyvavo „Europos egzamine“. O dvi merginos – Rūta Vankevičiūtė ir Kamilė Aleksandravičiūtė surinko maksimumą taškų ir pateko į antrąjį „Europos egzamino etapą“.