„Genio“ pradinė mokykla – mūsų kaimynai. Nemaža dalis vaikų, baigę šią mokyklą, ateina mokytis pas mus. Todėl natūralu, kad vieni su kitais bendraujame ir bendradarbiaujame. Šios pradinės mokyklos bibliotekos vedėjai Rasai Lapėnienei  tarpininkaujant, surengėme „Genio“ pradinės mokyklos tikybos mokytojos Erikos Margytės rankų darbo atvirukų parodą. Atvirukai siuvinėti šilko siūlais ant popieriaus. Į juos įdėta daug šilumos ir meilės savo pomėgiui. Kiekvienas atvirukas vis kitoks, turintis savo temą. Kai kurie iš jų tarsi miniatiūriniai paveikslai. Visi grožėjosi žaismingais, su polėkiu sukurtais atvirukais, žavėjosi mokytojos Erikos kantrybe ir kruopštumu. Mokytoja ne tik pati kuria, bet dalinasi kūrybinėmis paslaptimis ir su vaikais. Mūsų gimnazijoje yra mokinių, kurie, besimokydami „Genio“ pradinėje mokykloje, lankė šios mokytojos vadovaujamą būrelį.

image1image2image3image4image5image5image6