Jau aštuntą kartą akcija „Knygų Kalėdos“ po visą Lietuvą skleidė žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime knygų Lietuvos bibliotekoms. Knygų Kalėdos“ šiemet kvietė dovanoti laukiamiausių knygų ir prisidėti prie skaitytojų svajonių išsipildymo.

Kasmet pilnėjančios bibliotekų lentynos ir nemažėjančios ištikimų skaitytojų gretos įrodė, kad lietuviai – skaitanti tauta. Tačiau skaitytojams kartais tenka ilgai laukti eilėje, kad galėtų perskaityti norimą knygą. Padovanota net ir viena reikalinga knyga gali ne tik sutrumpinti  laukiančių eilę, bet ir padėti stiprinti skaitymo įgūdžius, gausinti skaitytojų gretas. Todėl nuoširdžiai dėkojame visiems – mokytojams, mokiniams ir tėveliams - atsiliepusiems į kvietimą ir dalyvavusiems „Knygų Kalėdų“ akcijoje, kuri mūsų gimnazijos biblioteką vėl praturtino naujomis knygomis.

image1image2image3