Nacionalinės bibliotekų savaitės metu, balandžio 23-čią dieną, su 5b klasės mokiniais ir jų auklėtoja apsilankėme Vilniaus apskrities A. Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje. Šią dieną pasirinkome neatsitiktinai. Balandžio 23-čioji – Pasaulinė knygos diena. Ji labai tiko pasisvečiuoti jaukioje ir turiningoje, knygomis kvepiančioje bibliotekos aplinkoje. Su A. Mickevičiaus biblioteka mokyklų bibliotekos bendradarbiauja jau seniai. Ekskursijos į šią biblioteką tapo savotiška tradicija. Pas gerus draugus apsilankyti visada smagu. Darbuotoja pavedžiojo vaikus po bibliotekos erdves, papasakojo bibliotekos istoriją, pristatė mokiniams skirtus edukacinius projektus. Taip pat moksleiviai sužinojo, kaip tapti bibliotekos skaitytoju, kurie leidiniai išduodami į namus, o kuriuos galima skaityti tik vietoje. Vaikai klausinėjo, kiek knygų galima paimti vienu metu, kuriam laikui jos išduodamos. Penktokai ne tik daug sužinojo, bet turiningai ir smagiai praleido laiką.

image1image3image3image4image5image6image7image8