1. Žvėryno gimnazijai reikalingas kiemsargis 1,0 etato. Atlyginimas MMA -643 eurai.
  2. Skelbiama atranką specialiojo pedagogo pareigoms užimti nuo 2021 m. spalio 1 d.

Siūlome:

1,00 etatą;

Galimybė kasdien naudoti IKT;

Reikalavimai:

- aukštasis universitetinis išsilavinimas;

- specialiojo pedagogo ar defektologo kvalifikacija;

- baigęs specialiosios pedagogikos arba edukologijos studijų programą;

- žinoti specialiųjų poreikių vaikų ugdymo metodus, gebėti juos taikyti, padedant specialiųjų poreikių mokiniams įsisavinti mokomąją medžiagą ir lavinant jų sutrikusias funkcijas;

- gebėti vertinti mokinių specialiuosius poreikius;

- puikūs bendravimo įgūdžiai su skirtingo amžiaus mokiniais.

Privalumai:

Darbo patirtis,  kūrybiškumas, iniciatyvumas, gebėjimas naudoti IKT.

Asmenys, pretenduojantys į specialiojo pedagogo pareigybę, privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą  dalyvauti atrankoje.
2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
4. Specialiojo pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.
5. Gyvenimo aprašymą.
6. Motyvacinį laišką.

CV (lietuvių k), motyvacinio laiško su nuoroda „spec.pedagogas“ lauksime iki 2021 spalio 11 d. 15.00 val. el. pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Geriausiai reikalavimus atitinkančius kandidatus pakviesime pokalbiui nurodytu el. paštu arba Jūsų nurodytu telefonu.

Išsamią informaciją apie skelbiamą konkursą teikia direktorė Daiva Žiurienė,

Telefonas pasiteiravimui: 8(5)2751037. mob. 8(682)34894 el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.