Balandžio mėnesį vyko Vilniaus gimnazisčių merginų tinklinio čempionatas „BOSE“ taurei laimėti. Čempionate dalyvavo 24   gimnazijų komandos. Mūsų gimnazistės laimėjo IV-tąją vietą (Augustina Kazakevičiūtė IA g. kl., Justina Grigalytė IV Cg. Kl., Gunda Sabaitė II Dg. Kl., Ainė Raupelytė II Dg.kl., Kotryna Kraujalytė  I B g.kl., Eva  Navickaitė I D g.kl., Marija Uršulė Žemrietaitė III C g.kl.)

                                                                        Komandos vadovė A. Rutkauskienė

Kovo 23 dieną manieže vyko Vilniaus miesto mokyklų žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Varžybose dalyvavo ir mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos. Evita Mikšytė IIIAg.kl. mokinė šuolio į tolį rungtyje laimėjo I vietą, Evelina Roginskytė II Ag.kl. mokinė laimėjo III vietą, o Daina Anužytė IIAg.kl. mokinė laimėjo IV vietą šuolio į aukštį rungtyje. Abi sportininkės nušoko 1m.45 cm. Net 4 sportininkės nušoko po 1m. 45cm.(I-IVvieta). Bendroje įskaitoje mergaičių komanda laimėjo V vietą.

                                                                     Komandos vadovė A. Rutkauskienė

Šiais metais pirmą kartą respublikoje vyko Lietuvos mokyklų „Mažojo golfo“ čempionato atkrintamosios varžybos. Gimnazijos 8d klasės mergaičių (Vaiva Vinskaitė, Austėja Bareikytė, Kotryna Petrauskaitė, Kamilė Šeidukytė, Gabija Stankevičiūtė) komanda dalyvavo šiame čempionate. Dalyvavo 15 komandų iš įvairių Vilniaus miesto mokyklų. Nugalėtojom netapo, bet mergaitės  buvo apdovanotos dalyvio diplomais.

                                                                  Komandos vadovė A. Rutkauskienė

Kovo pradžioje vyko Vilniaus miesto mokyklų žaidynių tinklinio varžybos. Gimnazijos mergaičių rinktinė laimėjo V vietą mieste (Augustina Kazakevičiūtė IAg.kl., Kotryna Kraujalytė IBg.kl.,Gunda Sabaitė IIDg.kl., Ainė Raupelytė IIDg.kl.,Meida Marija Šalkutė 8B kl., Eva Navickaitė IDg.kl., Beatričė Damaševičiūtė 8D kl., Sofija Ivanova 8EKo kl., Raminta Zhang 8E kl., ).

                       Komandos vadovė  A. Rutkauskienė

Vasario 9 dieną A. Puškino vidurinėje mokykloje vyko Vilniaus miesto mokyklų žaidynių badmintono varžybos. Mūsų gimnazijos vaikinų komanda laimėjo II vietą (Laurynas Bendoraitis   IVE g. kl. ir Antanas Padaiga II A g. kL.), apdovanoti taure, diplomais ir medaliais. Merginų komanda laimėjo V vietą (Elzė Ona Dusevičiūtė IV A g. kl. ,Liveta Ramanauskytė IVC g. kl.).

                                                                 Komandos vadovas A. Bundonis

Lapkričio 17 d. vyko draugiškos tinklinio varžybos tarp Žvėryno gimnazijos ir Užupio gimnazijos mergaičių komandų.

Varžybas laimėjo  Žvėryno  gimnazijos  komanda  rezultatu  2:1. 

Varžybas  skirtos  Tarptautinei  tolerancijos dienai  paminėti.

  

                                       Europos judėjimo savaitė

Lietuviškos Olimpinės mylios(1988 m.) bėgimo 10 geriausių rezultatų (mergaičių ir berniukų)

Mergaitės

 1. Zadesenec Saulė IIc g. kl.                              10,09 min.            I vieta
 2. Butkutė Klaudija IIe g.kl.                                10,13 min.           II vieta
 3. Bundonytė Jogilė I b g. kl.                              11,14 min.           III vieta
 4. Deksnytė Viltė Ie g. kl.                                   11,16 min.           IV vieta
 5. Knietaitė Gabija IIc g. kl.                                11,17 min.           V vieta
 6. Kadziauskaitė Iveta II e g.  kl.                        11,17 min.           V vieta
 7. Četyrkovska Kamilė I e g. kl.                         11,59 min.           VI vieta
 8. Sirgėdaitė Elena Ie g. kl.                                12,08 min.           VII vieta
 9. Pranauskaitė Dalia I d g. kl.                           12,19 min.           VIII vieta
 10. Juciūtė Milda Id g. kl.                                    12,20min.            IX vieta      
 11. Dikaitė Gabija IV c g. kl.                                12,42 min.           X vieta

Berniukai

 1. Balčiūnas Dovydas IIb g. kl.                         7,23 min.              I vieta
 2. Knyva Adomas IIb g. kl.                               7,33 min.             II vieta
 3. Šaulys Nojus IId g. kl.                                  7,36 min.             III vieta
 4. Petrusevičius Saulius IIa g. kl.                       7,44 min.             IV vieta
 5. Valentinas Vytautas IIe g. kl.                         7,45 min.             V vieta
 6. Žukauskas Robertas IIa g. kl.                        8,02 min.             VI vieta
 7. Vilkelis Paulius Ia g. kl.                                 8,03 min              VII vieta
 8. Majauskas Gytis Ie g. kl.                               8,03 min.             VII vieta
 9. Rapkevičius Ignas Ic g. kl.                             8,09 min.            VIII vieta
 10. Milkevičius Ričardas Ib g. kl.                          8,20 min.            IX vieta
 11. Gylys Rokas Ic g. kl.                                     8,21 min.            X vieta

Maratone dalyvavo 47 mergaitės ir 43 berniukai, viso 90 mokinių.