2018-05-23 dieną Žvėryno gimnazijoje buvo minima Tarptautinė Orientavimosi sporto diena. Visi mokiniai galėjo išbandyti jėgas orientavimosi sporte. Komandos susipažino su orientacinio sporto taisyklėmis, gavo kontrolinių punktų korteles, Žvėryno gimnazijos teritorijos planą ir skubėjo ieškoti kontrolinių punktų. Kiekvienas dalyvavęs mokinys gavo lipduką, kuris simbolizuoja jo dalyvavimą Pasaulinėje Orientavimosi sporto dienoje. Dalyvavo virš 300 mokinių iš 25 klasių. Šventę organizavo orientacinio sporto trenerė Rūta Feldmanaitė- Čaikovskienė.

Didžiuojamės savo mokinio, Vilniaus teniso akademijos auklėtinio ir vieno perspektyviausių Lietuvos jaunųjų tenisininkų Mato Vasiliausko laimėjimu - jaunasis sportininkas tapo Moldovoje vykusio tarptautinio ITF jaunių turnyro „Cupa Chisinau“ dvejetų nugalėtoju.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/sportas/tenisas/vienas-perspektyviausiu-lietuvos-tenisininku-itf-jauniu-turnyro-nugaletojas.d?id=77905805

Gimnazijos mergaičių tinklinio rinktinė Vilniaus miesto mokyklų žaidynėse laimėjo I vietą. Rungtyniavo zoninėse varžybose ir pateko į tarpzonines varžybas.

III c kl. mokosi Radvilas Janulionis. Tie kas jį mokote, žinote, kad Radvilas sportininkas. Ir neprastas :-)
Radvilas praėjusią savaitę dalyvavo Europos buriavimo jaunimo čempionate (Vengrijoje) ir užėmė 15 vietą tarp 155 geriausių Europos buriuotojų iki 18 metų.
Tai - jo karjeros pasiekimas. Ir ne tik jo - oficialiuose čempionatuose niekas iš Lietuvos buriuotojų pastaraisiais sezonais taip gerai neplaukė.

Pasaulinės Sniego dienos renginiuose 2018-01-15 -21 dienomis kūno kultūros pamokų metu dalyvavo ir Žvėryno 5-7 klasių gimnazijos mokiniai.

Gruodžio 15 d. 13.00 val. vyko draugiškos tinklinio varžybos tarp gimnazijosmergaičių ir berniukų rinktinių.

Europos judėjimo savaitei skirtas bėgimas.

Šių metų spalio 4 dieną po 5 pamokų  I-IV g. klasės mokiniai bėgo lietuvišką olimpinę mylią (1988 m.).

Bėgimas vyko Vingio parke.

Renginys ,, Beactive-žaisk kvadratą‘‘, vyko  Vilniaus Žvėryno gimnazijoje rugsėjo 23-30 dienomis.

Dalyviai 5-6 klasių mokiniai.