Ne per seniausiai mūsų šeštokų darbeliai puikavosi Radvilų gimnazijos bibliotekoje (vadovė mokytoja Daiva Gusevienė). O šį rudenį sulaukėme grįžtamojo ryšio. Mūsų bibliotekoje surengta Radvilų gimnazijos moksleivių kūrybinių darbų paroda (vadovė mokytoja Nijolė Jucienė). Mokytoja prasitarė, kad nereikalauja iš mokinių kurti darbus tik tam tikra tema – leidžia jiems patiems rinktis. Būti įspraustam į rėmus niekam nepatinka, ypač jei tai susiję su kūryba. Gal todėl darbai tokie skirtingi ir įvairūs. Čia ir sapnų gaudyklės, ir dekoruotos vazos, ir siuvinėti paveikslai. Kiekvienas iš jų sušildytas rankų šiluma, pareikalavęs kruopštumo ir meilės.

Už bendradarbiavimą ir galimybę pasidžiaugti mokinių kūrybiniais darbais dėkojame Radvilų gimnazijos bibliotekininkei Kristinai Vaitonienei ir mokytojai Nijolei Jucienei.

20191008 08291920191008 083009