2020/2021 m.m.

Renginys/data Lygmuo/organizatorius Mokinio vardas,pavardė Klasė Pasiekimas, vieta,
apdovanojimai
Ruošęs
pedagogas
„Geriausias elektrotechnikas 2021“ Respublikinis Gustas Borisovas
Liutauras Petrauskas
IVa
IVa
I vieta
III vieta
O.Kavaliauskas
5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada

Respublikinis/

Lietuvos biologijos mokytojų asociacija,
Klaipėdos universitetas

Gintaras Gudelis 5a I vieta V.Kančiauskas
Informatikos konkursas „Olympis 2021“ Respublikinis Amelija Marcinonytė 5b I vieta J.Rafalovič
Matematikos konkursas „Olympis 2021“ Respublikinis Viltė Surdokaitė
Džiugas Storpirštis
Gintarė Venclovaitė
Aivija Andrulytė
Benjaminas Vardidze
Amelija Marcinonytė
Sigutė Butrimaitė
6d
6d
8c
8b
8c
5b
7d
I vieta
I vieta
I vieta
I vieta
II vieta
II vieta
III vieta
S.Butrimienė
V.Sakalauskienė
Anglų kalbos konkursas „Olympis 2021“ Respublikinis Sigutė Butrimaitė 7d I vieta I.Mickonienė
Rusų kalbos konkursas „Kengūra“ Respublikinis Andirus Kovalevskij
Gabrielė Bulgakova
Ie
IVb
I vieta
II vieta
I.Vološina
Informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ II etapas Respublikinis Žygimantas Sadauskas
Mindaugas Bagočiūnas
Ugnė Norkutė
Benas Gudžiūnas
Saulius Karvelis
IIId
IIId
IIe
Ie
Ie
II vieta
IV vieta
IV vieta
VI vieta
X vieta
J.Rafalovič
J.Ruigys
J.Navienė
Fizikos čempionatas Respublikinis Martynas Jonas Leonavičius IVe III vieta D.Nakutavičienė
Anglų kalbos olimpiada Respublikinis Urtė Lidžiūtė IIIb IV vieta E.Kvaraciejienė
Ekonomikos ir verslo olimpiada Respublikinis Domas Lukoševičius IIIc Pagyrimo raštas V.Matuliauskaitė
Informatikos olimpiada Vilniaus m. Adomas Malinauskas
Salvijus Karnišovas
IIIb
8b
II vieta
II vieta
J.Ruigys
Savarankiškai
Istorijos olimpieda Vilniaus m. Greta Šarkaitė IIe II vieta O.Jonykienė
53-ioji biologijos olimpiada Vilniaus m. Tomas Graužinis
Gintaras Gudelis
Rugilė Tūskaitė
Joris Jokūbauskas
Rusnė Pociūnaitė
6c
5a
IVa
5c
IIe
II vieta
III vieta
III vieta
Padėkos raštas
Padėkos raštas
I.Balsevičienė
J.Kančiauskienė
V.Kančiauskas
Ekonomikos ir verslo olimpiada Vilniaus m. Domas Lukoševičius IIIc III vieta V.Matuliauskaitė
Anglų kalbos olimpiada Vilniaus m. Urtė Lidžiūtė IIIb III vieta E.Kvaraciejienė
Anglų kalbos konkursas Vilniaus m. Augustas Mesonis IId II vieta I.Miliukaitė
Rusų (užsienio) kalbos olimpiada Vilniaus m. Evelina Purvelytė
Danielius Mičiūnas-Čainikovas
Ieva Abramovič
Kamilė Medekšaitė
8b
IIId
IIe
IIe
I vieta
Padėkos raštas
Padėkos raštas
Padėkos raštas
V.Gurklienė
I.Vološina
Prancūzų kalbos konkursas Vilniaus m. Vincentas Gruzdaitis 7c Padėkos raštas Natalija Mazgo