Olimpiadų, konkursų laimėtojai, nugalėtojai

Pasiekimai 2019/2020 m.m.

Renginys

Lygmuo/organizatorius

Mokinio vardas,pavardė

Klasė

Pasiekimas, vieta,
apdovanojimai

Ruošęs
pedagogas

„Olympis 2019“ Tarptautinis Saulius Valaševičius
Alminas Andrulis
Viltė Surdokaitė
Urtė Venclovaitė
Majus Afanasjev
Augustė Ališauskaitė
Sigutė Butrimaitė
Aivija Andrulytė
Gintarė Venclovaitė
Tėja Raupelytė
Simona Matulytė
Agnė Šimanskaitė
Rusnė Karaliūtė
Žygimantas Viskanta
Vitas Kaunas
Ūla Šaltenytė
Diana Pažusinskaitė
Augustas Valiulis
Joris Juškevičius
Paulius Žilėnas
Aidas Karoblis
Dominykas Lapas
Dominykas Jakutovič
Vitas Augustinavičius
Girius Galčius
Kristupas Vanagas
Greta Bartulytė
Dija Būrytė
Jaunius Treigys
Rūnas Šablauskas
Evelina Petraševičiūtė
Gediminas Venclovas
Vincentas Gruzdaitis
Augustas Stankevičius
Ąžuolas Vytautas Vinkus
Milda Zablockytė
Vytis Daukševičius
Mija Stankūnaitė
Benas Cibulskas
5c
5d
5d
5d
5c
5d
6d
7b
7c
7b
7c
7c
7b
7b
7b
7c
7b
7b
7b
7c
7b
7b
7b
7b
IIa
IIb
IIa
IIb
IIb
IIa
IIb
IIb
6c
6c
6a
6a
6c
6c
6a
I vieta
I vieta
I vieta
II vieta
II vieta
III vieta
II vieta
I vieta
I vieta
I vieta
I vieta
I vieta
I vieta
I vieta
I vieta
II vieta
II vieta
II vieta
II vieta
II vieta
II vieta
II vieta
III vieta
III vieta
I vieta
I vieta
II vieta
II vieta
II vieta
II vieta
III vieta
III vieta
I vieta
I vieta
I vieta
II vieta
III vieta
III vieta
III vieta
S.Butrimienė

























V.Sakalauskienė

Anglų kalbos konkursas

„Olympis 2020“

Respublikinis Urtė Andriukaitytė
Patrycja Balcevič
8b
8b
I vieta G.Šimanskienė

Nacionalinis mokinių konkursas

„Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija

Respublikinis/

Lietuvos gyventojų genocido ir

rezistencijos tyrimo centras

Saulė Bukauskaitė IVb III vieta O.Jonykienė

 "N2 Challenge“ žaidynės  

Respublikinis/Mokslo festivalis "Erdvėlaivis Žemė 2019"

Kajus Samsonas
Tauras Žakevičius
Dainius Norkus
Adomus Malinauskas
Kristupas Vanagas
Fausta Skardžiūtė
Kasparas Valiulis
Dija Būrytė
Anna Krasuckytė
Saulė Svidenytė
Rugilė Kančinskaitė

III c
IIIb
IIb
IIb
IIb
IIb
IIb
IIb
Ie
Ie
Ie

I vieta

O.Kavaliauskas

 

Astronomijos viktorina

"Po žvaigždėtu dangum"

 

Respublikinis /

Lietuvos mokinių neformaliojo

švietimo centras

 Gustas Borisovas IIIa  I vieta  O.Kavaliauskas

Informatikos ir informatinio mąstymo

konkursas „Bebras“ 2 etapas

Respublikinis Joris Gagilas
Gustas Jaškulis
Adomas Malinauskas
IVe
IIIe
IIb
I vieta
10 vieta
10 vieta
J.Ruigys

„Kalbų Kengūra“

Lyderių turas

Respublikinis/ VKIF Kamilė Masialskytė
Urtė Andriukaitytė
Elena Žakevičiūtė
Aidas Aleksonis
8a
8b
8a
8b
Pagyrimo raštas
Pagyrimo raštas
Pagyrimo raštas
Padėka
G.Šimanskienė
„Kalbų Kengūra“ Respublikinis/ VKIF Ąžuolas Vinkus
Kornelija Milovanovaitė
Tėja Maročkinaitė
Balys Tamašauskas
Matas Tamulynas
Eleonora Savicka
Aura Zavanelli
Deimantė Janavičiūtė
Gintarė Venclovaitė
Urtė Andrukaitytė
Patrycja Balcevič
Jonas Radzevičius
Milda Zablockytė
Augustas Stankevičius
Morta Mikailaitė
Paulius Petkevičius
Junus Mackus
Pijus Simonkevičius
Ugnė Kvietkauskaitė
6b
6b
6b
6c
6c
6d
7a
7a
7c
8b
8b
8c
6a
6c
6d
6a
6d
6d
7a
Auksinė
Kengūra








Sidabrinė
Kengūra

Oranžinė
Kengūra

B.Januškienė

G.Šimanskienė

Informatikos ir informatinio mąstymo

konkursas „Bebras“ 1 etapas

Respublikinis Joris Gagilas
Gustas Borisovas
Eleonora Savicka
IVe
IIIa
6d
II vieta
V vieta
7 vieta
J.Ruigys
J.Navienė

 Viktorina
„Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“

Vilniaus apskritis/ Valstybinė mokesčių inspekcija

Rugilė Tūskaitė
Dovilė Dulkytė
Liutauras Petrauskas

III a

I vieta

Vilma Matuliauskaitė

Kūrybinių darbų konkursas

„Kodėl aš myliu Vilnių?“

Vilniaus m. /

Vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“

Kasparas Kulbokas
Vasarė Mikalkevičiūtė
IVd
IVd
I vieta
III vieta
O.Jonykienė
Matematikos olimpiada Vilniaus m. Mantas Valiulis
Joris Gagilas
IVe
IVe
II vieta
III vieta
R.Bukauskienė

Informacinių technologijų konkursas

„IT Manija“

Vilniaus m. Džiugas Kučinskas
Salvijus Karnišovas
Petras Maciulevičius
Matas Šapoka
5c
7b
8e
8e
III vieta J.Navienė
J.Rafalovič
J.Ruigys
53-ioji biologijos olimpiada Vilniaus m. / Almantas Mečelė IIc III vieta V.Kančiauskas
Lietuvos mokinių fizikos olimpiada

Vilniaus m. /

Nojus Židonis
Martynas Leonavičius
IVd
IIIe
Pagyrimo raštas
Pagyrimo raštas
O.Kavaliauskas
D.Nakutavičienė

Tarpmokyklinės

"FUNGAMA+IT"

pirmenybės

Vilniaus m. /

M. Biržiškos gimnazija

Karolis Vaiginis
Dija Būrytė
Fausta Skardžiūtė
Adomas Malinauskas
Kasparas Valiulis
Kristupas Vanagas
IIa
IIb
IIb
IIb
IIb
IIb
III vieta O.Kavaliauskas