Administracija Tel.+37052750807

Raštinė Tel. +37052751037

Žaneta Vaškevičienė (istorija) - gimnazijos direktorė Tel. +37052751037 el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo laikas:

I - V   7.30 - 16.00 val.

Pietūs 12.00 - 12.30 val.

2023 metų veiklos ataskaita.

2022 metų veiklos ataskaita.

Nomeda Atstopaitė (chemija - taikomieji darbai) - pavaduotoja ugdymui, II vad. kategorija, teisės magistro kvalifikacinis laipsnis, Vaiko gerovės komisijos (VGK) pirmininkė,

5 - 8 kl. kuratorė, kuruoja chemiją, II užsienio kalbas, technologijas.

Jolita Kančiauskienė (biologija) - pavaduotoja ugdymui,  II vad. kategorija, koordinuoja gimnazijos mokytojų Metodinės tarybos veiklą, mokytojų kvalifikacijos kėlimą,  mokytojų atestacinės komisijos pirmininkė,

I - II gimnazijos kl. kuratorė, kuruoja fiziką ir biologiją, STEAM ugdymą, ugdymą karjerai, projektinę veiklą  mokykloje.

Jurgita Guobienė (istorija) – pavaduotoja ugdymui, Mokinių senato ir klasės vadovų veiklos kuratorė, neformalios 5 - 8 kl. veiklos koordinatorė, kuruoja socialinius mokslus ir kūno kultūrą.

Ramunė Veikutytė (matematika) – pavaduotoja ugdymui, III - IV gimnazijos kl. kuratorė, Gimnazijos veiklos kokybės įsivertinimo koordinatorė, atsakinga už KELTO sistemą, kuruoja informatiką ir matematiką.

Vaida Činčienė (lietuvių kalba) – pavaduotoja ugdymui, neformalios I – IV kl. veiklos koordinatorė, Kultūros paso ir bibliotekos veiklos kuratorė, kuruoja lietuvių kalbą, anglų kalbą ir meno disciplinas.

RolandasTarasevičius (technologijos) - direktorės pavaduotojas ūkiui.