Vilniaus Žvėryno gimnazija

sportas2
Šių metų balandžio 9-10 d. Vilniuje vyko Lietuvos moterų vandensvydžio čempionatas.
Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos 8b kl. mokinė Evelina Purvelytė.
Jos komanda iškovojo 2 vietą, o ji dar buvo apdovanota taure, kaip geriausia komandos žaidėja.
 
 
 
 
 
 

sportas1 

 

Solidarumo bėgimas organizuojamas jau šeštąjį kartą. Tūkstančiai moksleivių bėga, kad padarytų pasaulį gražesnį ir geresnį – visi kartu švenčia solidarumą ir renka paramą tiems, kam jos labiausiai reikia. Jaunuosius bėgikus kilniam tikslui suburia organizacija ,,Gelbėkit vaikus“. Siekiama ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą, suteikti pagalbą Lietuvos ir Ukrainos vaikams. Solidarumo bėgimą jau keletą metų iš eilės globoja prezidentė D. Grybauskaitė, palaiko Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Ukrainos ambasada Lietuvoje.

Šiais metais į Solidarumo bėgimą įsitraukė ir Vilniaus Žvėryno gimnazija. Spalio 4 dieną devyniolika  6a ir 8b kl. mokinių, vadovaujamų mokytojų Linos Vičkačkienės ir Arūno Bundonio,  nubėgo simbolinius Solidarumo kilometrus gėrėdamiesi rudeniška Vingio parko panorama. Organizacijai ,,Gelbėkit vaikus“ buvo surinkta ir paaukota 50 eurų.

Solidarumo bėgimas tapo smagia švente, kurios metu vaikai mokėsi būti dėmesingi kitiems žmonėms.

Mūsų gimnazijos I-IV klasių mergaitės šių metų rugsėjo 27 dieną sparčiai žygiuodamos į Vingio parką prisijungė prie tarptautinio projekto „Europos mokyklų sporto diena“.

Grįžti į viršų