Informuojame, kad į mūsų gimnaziją pakviestų mokytis vaikų tėvelių pasirašyti sutarčių laukiame nuo  2019 m. birželio 17 iki birželio 28 d. Pasirašyti sutartis galėsite gimnazijos raštinėje nuo 9.00 iki 14.00 val. Pasirašant sutartis dėl mokymosi 5 -ose klasėse su savimi reikia turėti 4 klasės baigimo pažymėjimą, norintiesiems mokytis I klasėse – 8 klasės baigimo pažymėjimą. Jei sutarties pasirašymo dieną negalėsite pateikti reikalingų pažymėjimų, tai juos, pasirašę sutartį, galėsite pateikti vėliau.


Informuojame, kad mokinių  priėmimas  į Žvėryno gimnazijos 5-8, I-IV kl.  įvyko. Informaciją apie į mūsų gimnaziją priimtus mokinius galite rasti prisijungę prie e priėmimo sistemos ( ten pat kur ir pildėte prašymą). Jei pageidaujate mokytis mūsų mokykloje, pakviestuosius prašome tai patvirtinti e-priėmimosistemoje 2019 m. birželio 06 – 10 d. Papildomas priėmimas, į atsilaisvinusiais vietas, vyks 2019 m. birželio 12d. E svetainės adresas https://svietimas.vilnius.lt/registration/request/agreement


Jau yra patvirtinti Tarybos sprendimai - Priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas ir bendrojo ugdymo mokyklų aptarnavimo teritorijų žemėlapiai.

DĖL PRIĖMIMO Į VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO

  • 1-19502019-02-06 VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBA, SPRENDIMAS Galioja

DĖL VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ APTARNAVIMO TERITORIJŲ ŽEMĖLAPIŲ PATVIRTINIMO

  • 1-19512019-02-06 VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBA, SPRENDIMAS Galioja