Jau ne vienerius metus bendradarbiaujame su mokytojais, bibliotekoje rengdami moksleivių kūrybinių darbų parodas. Ypač esame dėkingi dailės mokytojai Jūratei Kokštaitei, kuri nuolat puošia biblioteką vaikų darbeliais. Jie patraukia dėmesį ryškiomis spalvomis, ekspresyvumu, kruopštaus darbo reikalaujančiomis detalėmis. Kartais stebiesi, kad visa tai sukūrė penktokų ar šeštokų rankos. Pastebime, kad vaikai džiaugiasi ir didžiuojasi čia eksponuojamais savo darbais.

Ilgą laiką bibliotekoje puikavosi spalvinga paroda iš plastilino, kurios tema – „Miestas“. Ją pakeitė šeštų klasių mokinių darbų paroda „Medžių lapų monotipijos“. Rudens spalvų žaismingumas  džiugino akį kiekvieno, apsilankiusio bibliotekoje, o čia kasdien apsilanko mažiausiai 100 lankytojų.

image1image2image3image4image5image6