Šių metų gruodžio 6-10 dienomis Vilniaus Žvėryno gimnazijos mokytojos Aušra Kruopienė, Vaida Činčienė, Vilija Vaitkienė bei mokinės Saulė Cibulskaitė, Ūla Jonušaitė, Urtė Andriukaitytė ir Ieva Baronaitė dalyvavo susitikime Atėnuose, įgyvendinant „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektą Nr. 2020-1-EL01-KA229-079084_6 “Peer-teaching our languages via culture” (Bendraamžių mokymas gimtosios kalbos per kultūrą.) Dalyviai mokėsi graikų kalbos įtraukiu sugestopedijos metodu, aplankė istorines vietas, turėjo progos susipažinti su graikų kultūra, kulinariniu paveldu, pabendrauti su projekto partneriais iš Turkijos, Italijos, Čekijos ir Portugalijos. Visi įgijo neįkainojamos patirties ir parsivežė neišdildomų įspūdžių.

projektas