Vilniaus miesto savivaldybėje sausio 24 d. – vasario 11 d. eksponuojama kūrybinių darbų paroda „Vilnius miniatiūrose“, skirta artėjančiam Vilniaus 700-ųjų metų jubiliejui. Kasmet Vilnius keičiasi: išauga nauji pastatai, projektuojamos aikštės, parkai, kuriamos skulptūros ir graffiti. Kaip Vilniuje dera sena ir nauja? O gal kaip tik, atvirkščiai, senoji medinė architektūra ar puikusis Vilniaus barokas kontrastuoja su šiuolaikine architektūra? Konkursas „Vilnius miniatiūrose. Vilniaus kontrastai“ kviečia daugiau stebėti savo aplinką, savo rajoną, Vilnių ir ieškoti motyvų, kurie ragintų pastebėti, susimąstyti apie tai, kaip keičiasi mūsų miestas.

Parodos organizatoriai: Vilniaus miesto dailės mokytojų metodinis būrelis ir Vilniaus Žvėryno gimnazija. Kurti buvo kviečiami visų Vilniaus miesto ugdymo įstaigų dailės mokytojai kartu su savo 7-12 klasių mokiniais. Parodoje „Vilnius miniatiūrose“ dalyvauja moksleiviai iš 22 Vilniaus mokyklų. Iš konkurse dalyvaujančių miniatiūrų parodai buvo atrinkti 153 įdomiausi, originaliausi darbai.

Sveikiname mūsų gimnazijos mokinius - parodos laureatus Ugnę Petkelytę (IIIe kl.) ir Vaivą Dunaitytę (IIe kl.).

vilnius min