2022m. kovo 02d.  gimnazijoje vyko „Jaunojo tyrėjo diena“. Dienos veiklos buvo skiriamos biologijos dalyko žinių gilinimui ir gebėjimų plėtojimui. Mokiniai, vadovaujami Gamtos tyrimų centro, VU dėstytojų,  atliko genetikos darbus – mokėsi paruošti mikroopreaparatus. Pačių pasiruoštuose mikropreparatuose rado ir apžiūrėjo paveldimąją informaciją – chromosomas.  Kilnojamoje laboratorijoje atliko bakterijų įvairovės ir sandaros tyrimus.  Įdomiosios biomechanikos užsiėmimo metu gilinosi į naujausias technologijas padedančias žmogui kompensuoti juslių praradimus, pritaikytigamtos objektų struktūras dronų, sensorių ir kitų įrenginių kūrimui. Tyrėjo diena organizuota pagal ES fondo finansuojamą projektą „ Mokinių gebėjimų atskleidimo ir ugdymo sistemos plėtra“.

Tyrejai 2022