Šių metų kovo 21-25 dienomis Vilniaus Žvėryno gimnazijos mokytojos Aušra Kruopienė, Inga Miliukaitė bei mokiniai Augustas Valiulis, Eglė Vičkačkaitė, Dorotėja Čiurinskaitė ir Ieva Plotnikovaitė dalyvavo susitikime Izmire, įgyvendinant „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektą Nr. 2020-1-EL01-KA229-079084_6 “Peer-teaching our languages via culture” (Bendraamžių mokymas gimtosios kalbos per kultūrą.) Dalyviai mokėsi turkų kalbos įtraukiu sugestopedijos metodu, dainuodami, žaisdami interaktyvius žaidimus ir vaidindami. Per ekskursijas po įvairias Izmiro vietas, senovinį Efeso miestą turėjo progos susipažinti su turkų kultūra, istorija, kulinariniu paveldu, pabendrauti su projekto partneriais iš Graikijos, Italijos, Čekijos ir Portugalijos. Erasmus+ susitikimai - neįkainojama patirtis.Turkijos koliažas