Š. m. balandžio 14 d. „Saulės“ privati gimnazija organizavo nuotolinę tarpmokyklinę devintokų viktoriną „STE(A)M kelias į ateitį“. Joje dalyvavo komandos iš penkių Vilniaus mokyklų: Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazijos, Vilniaus Valdorfo mokyklos, Vilniaus licėjaus, Vilniaus Žvėryno gimnazijos, „Saulės“ privačios gimnazijos. Žvėryno gimnaziją atstovavo Id klasės mokiniai: A. Andrulytė, D. Mackevičius, E. Urbonas, B. Vardidze ir Ž. Viskanta, kuriems vadovavo fizikos mokytojas O. Kavaliauskas.

STEAM viktorina2022

Renginio metu mokiniai turėjo atlikti tiek praktines, tiek teorines užduotis iš informatikos, matematikos, inžinerijos, biologijos, fizikos bei chemijos dalykų.

Nedidele persvara (0,5 taško) pirmąją vietą iškovojo „Saulės“ privačios gimnazijos komanda. Antra liko Vilniaus Žvėryno komanda, o trečioje vietoje – Vilniaus licėjaus komanda. Visi renginio dalyviai džiaugėsi gerai praleistu laiku ir įdomiomis užduotimis.