Vasaros stovykla „Jaunųjų astronomų sąskrydis“ 2022 m.

astr logo

jaun astr

Šią 2022 metų vasarą Vilniaus Žvėryno gimnazijos IVgE klasės mokiniai Anna Krasuckytė, Saulė Svidenytė, Justas Germanavičius, Ignas Petrauskas ir 8B klasės mokinys Edvardas Krasuckis dalyvavo Jaunųjų astronomų sąskrydyje šalia Molėtų observatorijos.

astr1 astr2

7 dienų trukmės stovykloje nuobodu nebuvo - veiklos galėjo rasti kiekvienas stovyklautojas.

Stovyklos tema yra susijusi su astronomija, kiekvieną dieną stovyklos vadovai vedė įdomias paskaitas, kurios papildė kiekvieno žinias apie fiziką, astronomiją ir kitus gamtos mokslus.

Be turiningų paskaitų, jaunimas dalyvavo sportinėse bei meninėse veiklose. Tamsiuoju paros metu esant geroms oro sąlygoms vykdavo naktiniai stebėjimai, kurių metu vadovai mokydavo pažinti naktinį dangų ir parodyti vasarinės nakties danguje besimatančius žvaigždynus.

astr3 astr4

Mums visiems ši stovykla labai patiko, žadame sugrįžti ir kitąmet. Tikrai rekomenduojame, nes šioje stovykloje galite susipažinti su smagiais ir protingais žmonėmis, praplėsti teorines ir praktines astronomijos žinias ir gerai praleisti vasaros savaitę gamtos apsuptyje.