Šių metų spalio 10-14 dienomis Vilniaus Žvėryno gimnazijos mokytojos Aušra Kruopienė, Vaida Činčienė ir Odeta Jonykienė bei mokinės Lauryna Šemetulskytė, Šalnė Vaškūnaitė, Greta Šarkaitė ir Margarita Selilaitė dalyvavo susitikime Italijoje, įgyvendinant „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektą Nr. 2020-1-EL01-KA229-079084_6 “Peer-teaching our languages via culture” (Bendraamžių mokymas gimtosios kalbos per kultūrą.) Dalyviai mokėsi italų kalbos įtraukiu sugestopedijos metodu, dainuodami, žaisdami interaktyvius žaidimus ir atlikdami kitas bendraamžių iš Bergamo parengtas užduotis. Per ekskursijas po jaukų Bergamą, Milaną ir nepaprasto grožio Veneciją turėjo progos susipažinti su turtinga italų kultūra, istorija, kulinariniu paveldu, pabendrauti su projekto partneriais iš Graikijos, Turkijos, Čekijos ir Portugalijos. Erasmus+ susitikimai - neįkainojama patirtis.

erazmus1 2 erazmus1 3