Mokomės kurti sveikesnį santykį su technologijomis

Mūsų mokyklos mokiniai kartu su Skaitmeninės etikos centro atstovais turi galimybę diskutuoti apie tai, kodėl svarbu kurti sveiką santykį su technologijomis ir kaip tai padaryti.

Didelę dalį dienos laiko praleidžiant internete, svarbu iš naujo pasverti skaitmeninių technologijų svarbą, naudą ir rizikas. Turime mokytis kurti sveiką santykį su technologijomis, vengiant probleminio interneto naudojimo: tai auganti psichikos, o drauge – ir fizinės sveikatos problema visame pasaulyje.

Priklausomybės nuo ekranų prevencijai skirtas projektas „Skaitmeninės higienos įgūdžiai – šiandienos „must have“ suteikia progą mūsų mokiniams dalyvauti trijose mokymų sesijose, o vėliau į mokymus bus pakviesti ir mokyklos bendruomenės tėvai, globėjai bei mokytojai. Suaugusiųjų vaidmuo, padedant vaikams ir jaunimui formuoti tinkamus naudojimosi ekranais įpročius ir įgūdžius, yra kritiškai svarbus. Projektas finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės.

Skaitmeninės etikos centras 2023 metais įgyvendina Vilniaus miesto savivaldybės finansuojamą visuomenės sveikatos priemonę „Skaitmeninės higienos įgūdžiai – šiandienos „must have“. Priklausomybės nuo ekranų prevencija“.

skaitm1

skaitm2

skaitm3

Plačiau apie projektą:  https://e-etika.lt/priklausomybes-nuo-ekranu-prevencija/