2024 m. birželio 06d., gimnazijos aktų salėje šurmuliavo STEAM metinių darbų pristatymai. Pristatyti 26 darbai  biologijos, chemijos, fizikos, IT, technologijų ir matematikos dalykų. Žavėjo mokinių kūrybiškumas, gebėjimas naudotis įvairiausiomis technologijos įskaitant ir dirbtinį intelektą. Šachmatų lenta keturiems žaidėjams, namo projektas parengtas naudojant aukso pjūvį, dronai, lėktuvai, baldai, hidroelektrinės ir vėjo jėgainės  sudomino ne vieną užsukusį pasižvalgyti. Gatvių taršos, šilko įtakos mikroorganizmų gausai, sacharozės kiekio vaisiuose, garso sklidimo įvairiose erdvėse, pasipriešinimo gumų naudojimo tyrimai, internetinių svetainių, dažų, hidrolatų kūrimas, programos, generuojančios Minecraft redstone mechanizmus kūrimas pasitelkiant dirbtinį intelektą šie ir daugelis kitų darbų nepaliko abejingais gausiai į renginį susirinkusių dalyvių, žiūrovų.  Dėkojame darbų vadovams V.Kančiauskui, V.Augustinavičiui, O.Kavaliauskui, J.Ruigiui, V.Baranauskaitei, A.Vertelkienei, J.Navienei. Tikimės, kad ir kitais metais STEAM darbų paroda bus gausi idėjomis ir dalyviais.

STEAM koordinatorė Žvėryno gimnazijoje, pavaduotoja ugdymui J.Kančiauskienė

4 2 3
5 6 7